Курси

 ГРАФІК

курсів підвищення кваліфікації для педагогічних працівників

 КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти на 2020 рік»

 

 

Термін проведення

Категорія слухачів

Кількість слухачів

21.01-24.01

Учителі історії (спеціалісти першої категорії)

Чорнопищук О.В.

11.02-14.02

Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти вищої категорії)

Хмельовська Л.М.

18.02-21.02

Учителі біології та природознавства (спеціалісти вищої, першої категорій)

Горобець І.В.

03.03-06.03

Учителі історії та правознавства (спеціалісти другої категорії)

Мотрук Л.П.

16.03-18.03 –   І етап

(19.03-14.08 – ІІ етап)

17.08-19.08 – ІІІ етап

Шкільні бібліотекарі (зі стажем роботи до 5 років)

Чепка А.С.

07.04-10.04

Учителі англійської мови (спеціалісти першої категорії)

Каргальськова Т.М.

07.04-10.04

Учителі початкових класів (перші класи – 2020/2021 н.р.)

Мандибура І.В.

14.04-17.04

Учителі початкових класів (треті класи – 2020/2021 н.р.)

Власенко Л.П.

21.04-24.04

Учителі математики закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (які проходять навчання вперше)

Герейло К.А.

27.04-30.04

Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої категорії)

Кірілова Г.І.

05.05-08.05

Учителі фізичної культури та захисту Вітчизни (які проходять навчання  вперше, спеціалісти, спеціалісти другої категорії)

Стефанишен Б.М.

26.05-29.05

Учителі початкових класів (треті класи – 2020/2021 н.р.)

Романюк С.М.

30.06-03.07

Заступники директорів з виховної роботи (зі стажем роботи понад  5 років)

Курдибаха О.В.

30.06-03.07

Учителі початкових класів (другі класи – 2020/2021 н.р.)

Стаєцька С.В.

07.07-10.07

Учителі математики закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої категорії)

Проданець Н.Ф.

04.08-07.08

Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти з інклюзивним та інтегрованим навчанням, які працюють в середній та старшій школі

Бенцій Р.В.

01.09-04.09

Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (спеціалісти другої категорії, спеціалісти) – чол.

Власенко А.В.

08.09-11.09

Учителі початкових класів (перші класи – 2020/2021 н.р.)

Снігур Т.П.

15.09-18.09

Учителі хімії (спеціалісти другої категорії, спеціалісти)

Стеранчук І.П.

22.09-25.09

Учителі географії (які проходять навчання вперше, спеціалісти та спеціалісти другої категорії)

Заволович О.В.

29.09-02.10

Учителі початкових класів (перші класи – 2020/2021 н.р.)

Копайгородська Л.П.

15.12-18.12

Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої категорії)

Сніховська І.І.

17.11-20.11

Учителі фізичної культури (спеціалісти першої категорії)

Жураховський М.І.

21.12-24.12

Учителі англійської мови (спеціалісти першої категорії)

Приянчук Л.М.

21.12-24.12

Учителі початкових класів (перші класи – 2020/2021 н.р.)

Харітонова Л.І.