Курси

ПЛАН - ГРАФІК

підвищення кваліфікації педагогічних працівників 

Пеньківської СЗШ І-ІІІ ступенів на 2021 рік

 

І. ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

(очна форма навчання, 30 год.)

з/п

Термін навчання

Категорія слухачів

Очна ф.н.

Дистанційна ф.н.

ПІП слухача

ПІП слухача

1.       

13.04-16.04

Учителі української мови та літератури закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої, другої категорій)

Курдибаха О.В.

 

 

2.

27.04-30-04

Учителі англійської мови (спеціалісти першої категорії)

 

Каргальськова Т.М.

 

3.

07.12-10.12

Учителі англійської мови (спеціалісти першої категорії)

 

Приянчук Л.М

4.

07.12-10.12

Учителі фізики та астрономії (вчителі-методисти, старші вчителі, спеціалісти вищої категорії)

Чепка Г.В.

 

5.

16.11-19.11

 

Учителі математики закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (спеціалісти першої категорії)

 

Проданець Н.Ф

6.

30.03-02.04

Учителі біології та екології (спеціалісти першої категорії)

 

Горобець І.В.

7.

07.12-10.12

Учителі хімії та природознавства

 

Стеранчук І.П.

 

8.

02.02-05.02

Учителі історії (спеціалісти першої, другої категорій, які проходять курси вперше, спеціалісти)

 

Чорнопищук О.В.

 

9.

19.01-22.01

Учителі початкових класів (четверті класи в 2020/2021 н.р., за базовою типовою програмою МОН)

 

Мандибура І.В.

 

10.

09.02-12.02

Учителі початкових класів НУШ (другі класи 2021/2022 н.р., які пройшли навчання за базовою типовою програмою МОН)

 

КопайгородськаЛ.П

 

11.

23.02-26.02

Учителі початкових класів НУШ (другі класи 2021/2022 н.р., які пройшли навчання за базовою типовою програмою МОН)

 

Харітонова Л.І.

 

12.

01.06-04.06

Учителі початкових класів НУШ (треті класи 2021/2022 н.р., за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл)

 

Стаєцька С.В

 

13.

23.11-26.11

Учителі початкових класів НУШ (четверті класи 2021/2022 н.р., за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл)

 

Романюк С.М.

 

14.

30.11-03.12

Учителі початкових класів НУШ (четверті класи 2021/2022 н.р., за базовою типовою програмою МОН – ІІ цикл)

 

Власенко Л.П.

15.

16.11-19.11

Учителі трудового навчання (технологій) і креслення (спеціалісти першої, другої категорій) – чол.

 

Власенко А.В.

16.

12.01-15.01

Учителі фізичної культури (спеціалісти першої категорії)

 

Жураховський М.І.

17.

02.03-05.03

Учителі фізичної культури та захисту України (спеціалісти першої, другої категорій, які проходять курси вперше, спеціалісти)

Стефанишен Б.М.

 

18.

23.11-26.11

 

Учителі основ здоров’я (спеціалісти першої категорії)

 

Заволович О.В.

 

 

19.

30.03-02.04

Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти, які працюють в початковій школі

 

Романовська С.В.

20.

23.02-26.02

Асистенти вчителів закладів загальної середньої освіти, які працюють в середній та старшій школі

 

Бенцій Р.В.


 

ТЕМАТИЧНІ ТА АВТОРСЬКІ КУРСИ   (30 год.)

 

Термін навчання

Тема

Категорія слухачів

ПІП слухача

Форма навчання

1.       

11.01-14.01

Елементи програмування Geo Gebra Script для створен ядинамічних математичних моделей

Учителі інформатики, математики та фізики

Проданець О.П.

 

дистанцій-на

2.       

22.03-25.03

 Інновації на уроках української мови, літератури та зарубіжної літератури

Учителі української мови та літератури, зарубіжної літератури

Горбатюк В.В.

очна

3.       

12.04-15.04

Виникнення й еволюція українства з найдавніших часів до сьогодення

Учителі історії, правознавства та громадянської освіти

 

Мотрук Л.П

очна

4.       

22.06-25.06

 Інновації на уроках української мови, літератури та зарубіжної літератури

Учителі української мови та літератури, зарубіжної літератури

Жураховська І.В.,

дистанцій-на

5.       

12.07-15.07

 

Мультимедійний освітній програмний кейс вчителя в умовах дистанційного навчання

Усі категорії педагогічних працівників

Герейло К.А.

 

очна